Pirkinių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Grąžinimo sąlygos

14 dienų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos!

Grąžinimo sąlygos:

• Grąžinti prekę galima per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos. UAB OPTITA parduotuvių adresus rasite čia>>

• Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo).

• Prekė gali būti grąžinta tik toje UAB OPTITA parduotuvėje, kurioje buvo įsigyta. Už prekės transportavimo kaštus yra atsakingas klientas.

• Grąžinant prekę būtina pateikti pirkimą liudijančius pirkimo dokumentus (pirkimo čekį), kuriuose matoma pirkimo data, prekės pavadinimas ir mokėjimo suma.

• Pinigai bus grąžinti grynaisiais pinigais arba pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą, jei už prekę buvo sumokėta pavedimu. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.

• Jei pirkimo metu buvo naudota kliento kortelė, už prekę įkelti pinigai bus išminusuoti.

Prekių grąžinimo taisyklės:

1. Grąžinimo garantija (toliau Garantija) galioja perkant prekes visose UAB OPTITA parduotuvėse.

2. Gražinimo garantija galioja visoms prekėms, išskyrus žaidimus, higienos prekes, programinę įrangą.

3. Grąžinti galima produktą, kuris yra nenaudotas, veikiantis ir pilnos komplektacijos, originalioje pakuotėje, kartu pateikiant pirkimą liudijančius, originalius pirkimo dokumentus (pirkimo čekį), kuriuose matoma pirkimo data, prekės pavadinimas ir mokėjimo suma bei Prašymą (žr. 5 punktą).

4. Prekes galite grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo datos. Jei prekė buvo įsigyta UAB OPTITA parduotuvėje, prekę galite grąžinti tik toje pačioje UAB OPTITA parduotuvėje, kurioje ji buvo įsigyta.

5. Pirkėjas privalo kartu su grąžinama preke pateikti Prašymą, kuriame nurodoma: pirkėjo vardas, pavardė, banko sąskaitos numeris, Kreditinės sąskaitos Nr. arba Užsakymo Nr. bei grąžinimo priežastis.

7. Pinigai pirkėjui pervedami per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo banko pavedimu į nurodytą sąskaitą arba atliekamas grąžinimas grynais vietoje.

8. Grąžinama prekės įsigijimo dokumentuose nurodyta pinigų suma.

9. Prekes grąžinti gali tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims papildoma garantija nėra taikoma.

10. Partneriams, perkantiems produktą perpardavimui, šios taisyklės nėra taikomos.

11. Pinigai nėra grąžinami, jei grąžinamai prekei trūksta originalios pakuotės, sudedamųjų dalių (ne pilna komplektacija, pvz. nėra pakrovėjo, laidų, antgalių ir pan.), ji yra mechaniškai pažeista, visai ar dalinai neveikia ar yra kitaip sugadinta, prarastos jos vartojamosios savybės, prarasta jos prekinė išvaizda.

12. Produkto grąžinimas įmanomas tik įvykdžius visus aukščiau išdėstytus terminus ir sąlygas.

13. Prekės, įsigytos el. parduotuvėje kuvings.lt, gali būti grąžinamos Elektroninės prekybos taisyklėse numatyta tvarka atsisakius nuotolinės pirkimo-pardavimo sutarties.